COLOSEUM PRO

COLOSEUM PRO

ENERGOOSZCZĘDNE DOMY Z KERAMZYTU KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI

JUŻ OD 348 900 ZŁ NETTO   |   STAN SUROWY ZAMKNIĘTY W 1 MIESIĄC   |   STAN DEWELOPERSKI W 3 MIESIĄCE

nasza idea

Witajcie w naszym świecie, gdzie budujemy nie tylko domy, ale także marzenia. W naszej firmie wartością nadrzędną są zaangażowanie, rzetelność i uczciwość. Od samego początku kierujemy się wzniosłymi celami, dążąc do doskonałości w każdym projekcie i każdej budowie.

Wierzymy, że prawdziwy sukces nie polega jedynie na wznoszeniu konstrukcji, lecz na tworzeniu miejsc, w których ludzie mogą znaleźć bezpieczeństwo, komfort i spełnienie. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach wartości, które określają naszą postawę i relacje z klientami oraz partnerami. W każdym działaniu kładziemy nacisk na etykę i uczciwość. Dążymy do tego, aby każdy nasz klient mógł mieć pełne zaufanie do naszej firmy i do jakości naszych usług. Budujemy nie tylko domy, ale także relacje, które oparte są na szacunku, zrozumieniu i profesjonalizmie.

Dziękujemy, że jesteście częścią naszej historii i zapraszamy do odkrywania razem z nami nowych wymiarów budowania oraz projektowania, gdzie każdy detal ma znaczenie, a każde marzenie staje się rzeczywistością.
Z wyrazami szacunku, Marcin Drzewiecki właściciel Coloseum Pro

SYLWIA

wice prezes

MARCIN

fundament

MACIEK

montaż ścian

IWONA

opiekun klienta

TOMASZ

wykończenie

ANGELIKA

sekretariat

DARIUSZ

instalacje

NATALIA

architekt

nasza oferta

budowa domów od A do Z

pomoc w doborze projektów

uzyskanie pozwoleń na budowę

doradctwo przy zakupie działki

uzyskanie uzgodnień branżowych

pełna obsługa każdej inwestycji

 • Oferta firmy budowlanej COLOSEUM PRO dotyczy budowy gotowego domu w stanie wysoko deweloperskim, podane ceny są cenami netto (+8% VAT).
 • Jesteśmy obecni nie tylko w Wałbrzychu, ale także w Dzierżoniowie, Świdnicy i Kamiennej Górze
 • W całym domu rozłożone są wszelkie instalacje elektryczne, hydrauliczne jak również rozłożone ogrzewanie podłogowe
 • Na ścianach gładzie pomalowane białą farbą podkładową
 • Na podłodze wylewka przygotowana do położenia kafelek lub paneli
 • Cena obejmuje również kompletną elewację budynku, stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne (bez bramy garażowej). Na dachu dachówka wraz z rynnami
 • Domy wysoce energooszczędne do których do ocieplenia używamy styropianu 20 cm, strop ocieplony wełną 30 cm, szyby trójwarstwowe
 • Cena domu nie zawiera wykonania fundamentu, który można wykonać samodzielnie lub zlecić naszej firmie
 • Wykonujemy prace projektowe jak również domy na własnych projektach i na projektach dostarczonych przez klientów
 • Pomoc przy zakupie działki oraz w załatwieniu wszelkich innych formalności

nasze projekty

parterowe

C-M

cena:

348 900 zł netto

C-S+

cena:

489 000 zł netto

C-S

cena:

399 900 zł netto

technologie

Domy firmy budowlanej Coloseum Pro budowane są w systemie keramzytowych ścian prefabrykowanych. Dzięki zastosowaniu technologi budowy z gotowych ścian keramzytowych inwestycja trwa kilka tygodni. Keramzyt nie zanika pod wpływem ciepła i nie wydziela żadnych związków chemicznych ani gazów. Nie lubią go żywe stworzenia, takie jak np. gryzonie czy owady, jest również odporny na działanie pleśni i grzybów co czyni go idealnym materiałem budowlanym. Do tego jest trwały i charakteryzujący się znakomitymi właściwościami cieplnymi.

Keramzyt jest wypalany w temperaturze ok. 1200°C są to kuleczki gliny o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i akustycznych stwarzają atmosferę budynku zbliżoną do domów z cegły. Kuleczki keramzytu wypalane są w piecach obrotowych.

Typowa ściana w technologii prefabrykowanej składa się w ok. 75% z keramzytu, w 15% z piasku i w 10% z cementu, który służy głównie jako spoiwo.

Nasza technologia jest nie tylko sprawdzona i szybka, ale przede wszystkim bardzo elastyczna – budujemy bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych. Od domków jednorodzinnych poprzez budynki wielorodzinne, przemysłowe po wielokondygnacyjne biurowce. Jeśli w planach jest szybka budowa domów w Świdnicy, Wałbrzychu czy Wrocławiu – to proponujemy właśnie budynki keramzytowe. Każdy element jest do wykonania i jest niezwykle lekki dzięki keramzytowi. Łuki, skosy, otwory, bruzdy, a nawet elementy wypukłe lub zaokrąglone. Przy komputerowym projektowaniu elementów w pracowni potrzebujemy jedynie planów architektonicznych budynku, oraz na życzenie klienta planów instalacji elektrycznej, grzewczej i kanalizacyjnej, celem naniesienia puszek i rurek elektrycznych oraz wszelkich innych otworów i bruzd. Projekty tanich domów w budowie to przede wszystkim wolność dla inwestora – możliwe jest zrealizowanie pomysłów architektonicznych, które przy innym typie budowy byłyby niemożliwe. A w przypadku technologii keramzytowej – nasze biuro projektowe pod Wałbrzychem i architekt przydzielony do Państwa są w stanie przelać na projekt marzenia o Państwa własnym M niemal 1:1, a dodatkowo nasi architekci mogą doradzić liczne udogodnienia, doskonale komponujące się z pomysłem wstępnym.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZASTOSOWANIA SYSTEMU KERAMZYTOWYCH ŚCIAN PREFABRYKOWANYCH:

 

 • Jakość ścian pozwala na znaczne skrócenie czasu i kosztów położenia izolacji termicznej budynku i struktury zewnętrznej. Odpada równanie powierzchni – koszty etapu spadają o ok. 20%.
 • Jakość ścian i stropów pozwala na znaczne skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów tapetowania i malowania. -Dzięki rurkom i puszkom elektrycznym w ścianach spadają koszty położenia elektryki w domu. Odpada kucie bruzd i gniazd – koszty etapu spadają o ok. 50% .
 • Dzięki bruzdom i otworom w ścianach oraz stropach spadają koszty położenia instalacji kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych w budynku. Odpada kucie – koszty etapu spadają o ok. 30% .
 • Materiał nie musi być sezonowany. Po zakończeniu montażu elementów można natychmiast  przystępować do dalszych prac (również wykończeniowych po zamknięciu stanu surowego).

W naszych budowach wdrożyliśmy innowacyjny produkt w postaci ekologicznych fundamentów o wysokich parametrach cieplnych. Najważniejszym elementem decydującym o innowacyjności rozwiązania jest sposób montażu i łączenia ze sobą poszczególnych elementów styropianowych poprzez zaprojektowanie i wykonanie na maszynie produkcyjnej kształtek łączonych płaty styropianów ze sobą. Cokoły fundamentowe, a także ściany piwnic w części nadziemnej, są często przyczyną dużych strat ciepła. Dzieje się tak z powodu ich słabej izolacji i notorycznie spotykanego braku staranności wśród wykonawców. Połączenie izolacji cokołu i części nadziemnej ścian, które powinno zapewniać ciągłość przeważnie jest niedokładne.

poznaj proces budowy domu

KONIECZNIE ZOBACZ BAJKĘ Z MORAŁEM, JEŻELI MARZYSZ O WŁASNYM DOMU

PRZESŁUCHAJ RÓWNIEŻ NASZ RADIOWY SPOT REKLAMOWY

inwestycje

chcę sprzedać działkę / zainwestować w budowę osiedla

Coloseum Pro aktywnie poszukuje terenów inwestycyjnych pod budowę domów jednorodzinnych. Jeżeli chcesz sprzedać nieruchomość gruntową nadającą się pod budowę domu lub domów, poinformuj nas o tym. W przypadku spełnienia naszych oczekiwań co do działki istnieje możliwość bezpośredniego zakupu (dot. również działek rolnych).

Jeżeli posiadasz działkę na której chcesz by powstało osiedle domów jednorodzinnych lub w zabudowie szeregowej Coloseum Pro zrobi to za Ciebie kompleksowo. Począwszy od pozwoleń, projektów oraz stworzenia całej infrastruktury niezbędnej do powstania wymarzonego osiedla zarówno dla inwestora jak i przyszłego kupującego. Na takich osiedlach budujemy drogi wewnętrzne oraz sieci kanalizacyjne, wykonujemy ogrodzenia i oświetlenie. Inwestycja przeprowadzona jest szybko i skutecznie z zapierającym dech efektem.

chcę nabyć
działkę

Oferujemy działki na sprzedaż, które zostały dokładnie zweryfikowane pod względem prawnym i formalnym, zapewniając naszym klientom pełne bezpieczeństwo transakcji. Dzięki temu możesz zrealizować swoje marzenie o własnym domu, budując na działce spełniającej wszystkie wymagane standardy. Skorzystaj z naszej oferty, aby znaleźć idealną przestrzeń do stworzenia swojego wymarzonego miejsca.

blog